Zalety dozowników Soft Care marki Diversey przeznaczonych na specjalne wkłady

Dozownik Soft Care marki Diversey

Dozowniki Soft Care marki Diversey (7514295 i G72438) przeznaczone na specjalne wkłady nie tylko dobrze się prezentują, ale też zapewniają wysokie standardy higieny. Są wygodne w obsłudze, wysoce użyteczne. Sprawdzają się świetnie w biurach, placówkach edukacyjnych, restauracjach, hotelach, domach i wielu innych miejscach.

 

Kluczowe zalety omawianych dozowników Soft Care marki Diversey:

 

  • wysokie standardy higieny, dobrze zabezpieczony preparat, wysoka wydajność

Dozowniki przeznaczone są na jednorazowe saszetki o pojemności 800 ml z linii Soft Care. Wkłady są hermetycznie zamknięte, posiadają wbudowany system higienicznego dozowania. Nie musimy obawiać się o niekontrolowane wypłynięcie preparatu. Rozwiązanie jest bardzo wydajne, dozowana jest odpowiednia porcja produktu.

 

  • bezproblemowa, wygodna obsługa

Dozowniki Soft Care są bezproblemowe w użytkowaniu, łatwe do zamontowania. Posiadają przydatne okienko pozwalające monitorować poziom zużycia preparatu. Wymiana wkładów odbywa się bardzo sprawnie. Dozowniki mają solidną, a przy tym łatwą do utrzymania czystości obudowę.

 

  • szerokie zastosowanie

Zarówno standardowy dozownik Soft Care 7514295, jak i łokciowy dozownik Soft Care G72438 jest odpowiedni do płynów dezynfekcyjnych, mydła w płynie, żeli pod prysznic i kremów do rąk (znajdujących się w odpowiednich saszetkach).

 

  • ciekawy wygląd

Dozowniki Soft Care wyróżnia nowoczesny, estetyczny wygląd - dobrze prezentują się w każdym niemal wnętrzu.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium