Czyściwo papierowe 740,95 m celuloza 2 warstwy opak. 1 szt. Papernet 400800
5
Opis
Bardzo długie (740,95 m), gładkie, wydajne czyściwo w roli marki Papernet. Do jego produkcji wykorzystano celulozę, ma dwie warstwy, extra biały kolor. Dzięki wysokiej gramaturze wykazuje zdecydowanie zadowalającą chłonność, jest mocne. Rolka wystarcza na długi czas, nie trzeba jej często wymieniać.
Prezentowane czyściwo może być używane z odpowiednim stojakiem/wieszakiem (zobacz produkty powiązane - pod opisem).
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Surowiec | celuloza |
| Kolor | biały |
| Warstwy | 2 |
| Ilość listków | 2030 |
| Długość listka | 36,5 cm |
| Długość rolki | 740,95 m |
| Średnica | 40 cm |
| Szerokość | 25,8 cm |
| Gramatura | 2 x 19,5 g/m² |
| Opakowanie zbiorcze | 1 szt. |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.