Kosz na odpady z pokrywą 23 L Papernet 406629 biały
0
Opis
Estetyczny, biały kosz na odpady z pokrywą marki Papernet. Ma pojemność 23 L. Jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też bardzo dobry jakościowo, wygodny w użytkowaniu. Idealnie komponuje się z dozownikami marki Papernet. Przyda się zdecydowanie w każdej łazience. Sprawdzi się również w innych miejscach (np. w biurze).
Kosz można powiesić na ścianie (na wyposażeniu jest listwa mocująca do ściany).
Zachęcamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego kosz na odpady z pokrywą Papernet biały.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Dane techniczne
| Materiał | tworzywo ABS |
| Kolor | biały |
| materiał | tworzywo ABS |
| kolor/wykończenie | biały |
| pojemność | 23 L |
| wysokość | 580 mm |
| szerokość | 330 mm |
| głębokość | 220 mm |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.