Pad ręczny czarny
2
Opis
Pad czyszczący w kolorze czarnym, przeznaczony do uchwytu ręcznego. Pad ręczny dobrze sprawdza się w miejscach trudno dostępnych, na schodach, na niewielkich powierzchniach. Polecany jest do usuwania grubych warstw brudu z powierzchni wykazujących odporność na zarysowanie. Sprawdza się przy usuwaniu z posadzek polimerów, wosków, akryli, nagromadzonych warstw zanieczyszczeń. Może być stosowany do intensywnego, długotrwałego szorowania.
Czarny pad szorujący nie powinien być stosowany na posadzkach wrażliwych na uszkodzenia.
Czyszczenie odbywa się przy pomocy packi ręcznej lub packi na kij.
Rozmiar prezentowanego pada: 25 x 11,5 cm.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Dane techniczne
| Rodzaj | pad ręczny |
| Rozmiar | 25 x 11,5 cm |
| Kolor | czarny |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.