Papier toaletowy jumbo centralnego dozowania 210 m celuloza 2 warstwy opak. 12 szt. Papernet 421815
0
Opis
Papier toaletowy jumbo centralnego dozowania wykonany z celulozy, w kolorze super białym. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 12 długich rolek. Papier jest wydajny, wystarcza na długi czas. Rolkę warto umieścić w odpowiednim dozowniku, który pomaga zapewnić higienę i oszczędności w zakresie zużycia papieru. Papier w dozowniku jest zabezpieczony, ułatwione jest także pobranie odpowiedniej porcji papieru. Nasze propozycje podajników zamieszczamy w produktach powiązanych – pod opisem.
Właściwości produktu Papernet 421815:
- dobry jakościowo papier toaletowy centralnego dozowania
- wykonany został z celulozy, ma dwie warstwy
- opakowanie zbiorcze zawiera 12 rolek
- każda rolka ma aż 210 m długości.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Surowiec | celuloza |
| Kolor | biały |
| Warstwy | 2 |
| Ilość listków | 840 |
| Długość listka | 25 cm |
| Długość rolki | 210 m |
| Średnica | 19 cm |
| Szerokość | 10,75 cm |
| Gramatura | 2 x 15 g/m² |
| Opakowanie zbiorcze | 12 szt. |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.