Ręczniki w roli Autocut 140 m niebieskie 2 warstwy opak. 6 szt. Papernet 412057
0
Opis
Ręczniki w roli Autocut marki Papernet służą do szybkiego i skutecznego osuszania dłoni. Są przyjemne w dotyku, a przy tym wytrzymałe. Mają zadowalającą chłonność. Przeznaczone są do dozowników wyposażonych w system automatycznego podawania ręczników. System zapewnia bardzo dużą wydajność, ograniczone są zdecydowanie straty papieru. Jest to rozwiązanie wygodne i bardzo higieniczne. Mamy kontakt tylko z porcją papieru, która jest nam potrzebna.
Produkt sprawdza się bardzo dobrze w często uczęszczanych toaletach, łazienkach, szkołach, firmach, hotelach, restauracjach. Ręcznik ma 140 m, wystarcza na bardzo długi czas. W opakowaniu jest 6 rolek w kolorze niebieskim.
Cechy ręczników Papernet 412057:
- przeznaczone są do dozowników wyposażonych w system automatycznego podawania ręczników
- miękkie, chłonne, odporne na przypadkowe rozdarcie
- nadają się do kontaktu z żywnością
- wykonane z makulatury
- niebieski kolor
- dwuwarstwowe
- długa rolka (140 m)
- opakowanie zbiorcze zawiera 6 rolek.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Surowiec | makulatura |
| Kolor | niebieski |
| Warstwy | 2 |
| Długość rolki | 140 m |
| Średnica | 18,5 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Gramatura | 2 x 22 g/m² |
| Opakowanie zbiorcze | 6 szt. |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.