Ręczniki w roli maxi 100 m celuloza 2 warstwy opak. 6 szt. Lucart Strong 19 CF 861078J
0
Opis
Celulozowe ręczniki centralnego dozowania, które nadają się do sprawnego osuszania rąk po umyciu, jak i do wycierania powierzchni. Mogą być używane w pojemnikach centralnego dozowania maxi (po wyciągnięciu tekturowej tulei). Przydają się w biurach, łazienkach, kuchniach. W opakowaniu znajduje się 6 długich rolek. Każda rolka zawiera aż 100,05 m papieru – jest to dobre rozwiązanie do miejsc intensywnie użytkowanych.
Właściwości produktu Lucart Strong 19 CF 861078J:
- wysokiej jakości ręczniki jednorazowe w roli maxi
- wykonane zostały z celulozy
- mają dwie warstwy
- extra biały kolor
- w opakowaniu znajduje się 6 rolek
- każda rolka ma 100,05 m długości.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Dane techniczne
| Surowiec | celuloza |
| Kolor | biały |
| Warstwy | 2 |
| Ilość listków | 435 |
| Długość listka | 23 cm |
| Długość rolki | 100,05 m |
| Średnica | 19 cm |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Gramatura | 2 x 18 g/m² |
| Opakowanie zbiorcze | 6 szt. |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.