Serwetki składane do dozowników celuloza 2 warstwy opak. 9000 listków Lamix Ellis Napkins 9000
0
Opis
Serwetki składane odpowiednie do dozownika. Mają super biały kolor i ciekawy wzór gofrowania. Są to serwetki składane dwuwarstwowe, wykonane z celulozy. W opakowaniu znajduje się 9000 listków. Rozmiar serwetki: 21 x 16,5 cm.
Serwetki sprawdzą się w wielu miejscach – między innymi w restauracjach, w kawiarniach, jak również w domach. Warto umieścić je w odpowiednim dozowniku, aby były chronione przed zabrudzeniem czy też zmoknięciem. Dozownik ogranicza marnowanie serwetek i ułatwia pobieranie pojedynczych listków.
Nasze propozycje dozowników, do których pasują prezentowane serwetki znajdziesz w produktach powiązanych (pod opisem).
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Surowiec | celuloza |
| Kolor | biały |
| Warstwy | 2 |
| Rozmiar serwetki | 21 x 16,5 cm |
| Ilość listków w 1 składce | 225 |
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Opakowanie zbiorcze | 9000 listków (40 opak. x 225 listków) |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.