Maszyna czyszcząca czy wózek/zestaw do sprzątania?

Maszyna czyszcząca czy wózek/zestaw do sprzątania?

Zarówno odpowiedni wózek do sprzątania, jak i profesjonalna maszyna czyszcząca należycie spełniają swoje zadania i mogą posiadać liczne funkcjonalności. Ułatwiają i usprawniają sprzątanie na określonych powierzchniach. Podejmując decyzję o wyborze sprzętu/urządzenia warto brać pod uwagę między innymi takie kwestie jak:

  •  specyfika miejsca (np. wielkość czyszczonej powierzchni, natężenie ruchu w obiekcie)
  •  częstotliwość sprzątania
  •  budżet, który możemy przeznaczyć na omawiany cel.

Określając budżet należy pamiętać o tym, że za dobre jakościowo produkty zdecydowanie warto zapłacić odpowiednią kwotę. I bynajmniej nie chodzi tu o przepłacanie, ale o inwestycję w sprzęt solidny, trwały i użyteczny, który będzie nam służył latami w dobrym stanie.

A zatem... solidny i użyteczny wózek do sprzątania czy profesjonalna maszyna czyszcząca marki Taski?

W zasadzie mycia maszyną czyszczącą nie powinno się porównywać do mopowania, ponieważ różnica jest olbrzymia. Jedno i drugie rozwiązanie sprawdza się w określonych sytuacjach i ma swoje zalety. Zmywanie mopem ma sens w pomieszczeniach stosunkowo mało uczęszczanych, gdzie warunki są czyste i należy po prostu pozbawić podłogę pewnej niewielkiej warstwy kurzu, np. w biurach, domach, mieszkaniach, hotelach. Natomiast w miejscach, w których przepływ ludzi jest umiarkowany i duży może nie przynosić zadowalającego efektu. Na intensywnie używanych, dużych powierzchniach problematyczna przy tradycyjnym mopowaniu może być np. konieczność częstej wymiany wody w wiadrze. Nie da się również wycisnąć nakładki mopa tak, żeby zmywana powierzchnia nie była mokra przez najbliższe 3-4 minuty. Potrzebne jest zatem czekanie, aż podłoga wyschnie. Maszyna czyszcząca stale podaje na szczotkę czysty roztwór roboczy, a efektywność osuszania przez urządzenia Taski jest tak wysoka, że na wyparowanie cienkiego filmu wilgoci z podłogi potrzeba zaledwie kilkunastu sekund. Automaty szorująco-zbierające Taski niezwykle skutecznie oraz sprawnie czyszczą i osuszają podłogi. Idealnie radzą sobie z czyszczeniem powierzchni w dużych i średnich obiektach. Wybrać należy taki model urządzenia, który w konkretnym przypadku sprawdzi się perfekcyjnie.

Taski swingo 455 B BMS bateryjna maszyna czyszcząca

Wózki do sprzątania marki Splast oraz zestawy marki Vileda Professional, które mamy w asortymencie są ergonomiczne, wysoce użyteczne. Bardzo dobrze radzą sobie ze sprzątaniem tam, gdzie nie jest możliwe czy też potrzebne zastosowanie maszyny czyszczącej. Do wyboru są zarówno wózki z podstawowym wyposażeniem, jak i wózki bogato wyposażone w liczne udogodnienia. Są to wózki jednowiadrowe, wózki dwuwiadrowe, zestawy sprzątające, wózki serwisowe, wózki do mycia i dezynfekcji, wózki na odpady. Posiadamy również przydatne wiadra, małe zestawy. Zarówno duże, jak i małe zestawy w określonych sytuacjach sprawdzają się bardzo dobrze. Ważne jest, aby poznać specyfikę miejsca, w którym sprzęt będzie używany. Pamiętać należy także o tym, aby wybierać sprzęt, którego jakość nie budzi wątpliwości.

 

   Zestaw do sprzątania Splast TSZ-0001  Wiadro z wyciskarką i mopem płaskim Vileda UltraSpeed Pro Starter Kit 15L 

 Zobacz również wpisy: "Profesjonalne maszyny czyszczące marki Taski", "Maszyny czyszczące marki Taski - poradnik", "Solidne, ergonomiczne, funkcjonalne wózki do sprzątania marki Splast"

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium