Mydło pianowe do rąk – kilka przydatnych informacji

Mydło w pianie Isolda o kwiatowym zapachu 500 ml

Wybierając mydło do rąk warto zwrócić uwagę na skład preparatu, zapach czy właściwości. Nie bez znaczenia jest także jego konsystencja. Porównanie poszczególnych typów środków myjących do rąk zamieściliśmy → tutaj. W prezentowanym wpisie omawiamy nieco szerzej zalety mydła w pianie. Podpowiadamy także, gdzie naszym zdaniem mydło piankowe sprawdza się idealnie.

Mydło w pianie ułatwia utrzymanie czystości w łazience. Jest wydajne i komfortowe w użytkowaniu. Zapewnia oszczędności.

Mydło piankowe ma delikatną, przyjemną dla skóry konsystencję. Piana bardzo łatwo się rozprowadza, jest gęsta i nie spływa z dłoni. Nie wylewa się i nie brudzi umywalki - ograniczone jest przypadkowe marnowanie środka myjącego. Jest to szczególnie ważne w miejscach, w których mamy do czynienia z dużym przepływem osób. W takich obiektach każdy aspekt ułatwiający utrzymanie porządku powinien być brany pod uwagę.

Aby namydlić dłonie nie trzeba mieszać mydła z wodą – zredukowane jest zatem zużycie wody potrzebnej do umycia rąk. Poprzez skrócony kontakt z wodą minimalizujemy także ryzyko wysuszenia skóry dłoni. Woda potrzebna jest natomiast do spłukania rąk po umyciu.

Mydło w pianie to doskonałe rozwiązanie do obiektów o wysokim standardzie. Sprawdzi się również w miejscach niewyposażonych w zlew.

Pianowe mydło do rąk znajduje zastosowanie między innymi w hotelach, pensjonatach, obiektach SPA, biurach, salonach kosmetycznych. Umożliwia komfortowe i bezproblemowe umycie dłoni. Nadaje się również do miejsc intensywnie użytkowanych. Dzięki wysokiej wydajności preparat wystarcza na odpowiednio długi czas.

Sprawdź nasze propozycje

Dostarczamy delikatne, pianowe mydła do rąk cenionych marek. Są to zarówno mydła w gotowych do użycia opakowaniach z pompką, jak i środki znajdujące się w kanistrach przeznaczonych do uzupełniania mniejszych butelek czy też odpowiednich podajników. Oferujemy różnego rodzaju wkłady do dozowników mydeł w pianie. 

Antybakteryjne mydło w pianie Isolda z wyciągiem z szałwii 5L Białe mydło w pianie Isolda o kwiatowym zapachu 500 ml Soft Care All Purpose Foam mydło w pianie o kwiatowym zapachu 1,3 L IntelliCare Mydło do rąk w pianie 500 ml Papernet 411209 

 

Ciekawym rozwiązaniem jest mydło w pianie do silnych zabrudzeń Isofa Foam marki Cormen. Pozwala usunąć mocne zabrudzenia - z sadzy, rdzy czy tłuszczu. Może być stosowane np. w warsztatach.

Zobacz również ofertę dozowników przeznaczonych na mydło w pianie. Posiadamy zarówno podajniki manualne, jak i bezdotykowe.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium