Pady, które skutecznie czyszczą i polerują podłogę bez użycia chemii

Pady diamentowe Twister marki Diversey

Innowacyjne pady diamentowe Twister marki Diversey

Pady diamentowe Twister marki Diversey to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się do odnawiania, czyszczenia oraz pielęgnacji wielu typów posadzek. Pady nadają się do posadzek wykonanych z takich materiałów jak kamień, gres, PCV, beton, ceramika, kauczuk. Posiadają w swojej strukturze mikroskopijne drobinki diamentów. Umożliwiają jednoczesne czyszczenie oraz polerowanie podłogi, bez konieczności stosowania środków chemicznych.

 

Świetne efekty, szerokie zastosowanie, wysoka wydajność

Pady diamentowe Twister zapewniają wysoce zadowalające efekty czyszczenia podłóg, wydłużają również ich żywotność. Pady są wytrzymałe, nie zużywają się szybko. Używane są w określonych etapach. Po ich zastosowaniu podłoga jest czysta oraz błyszcząca.

W poszczególnych padach zastosowane zostały drobinki diamentów o konkretnej specyfice. Pady różnią się kolorami – każdy z nich ma swoje przeznaczenie, odpowiednią gradację. Dzięki oznaczeniu kolorystycznemu wiemy, jaki pad należy zastosować przy wykonywaniu określonych czynności. Nabyć można pady Twister Standard do małych powierzchni, pady Twister HT do dużych powierzchni, a także pady Twister do renowacji podłóg.

 

Oszczędności: czasu oraz pieniędzy

Pady diamentowe Twister zapewniają oszczędności – nie musimy używać chemii. Stosujemy tylko odpowiednio dobrany pad oraz wodę. Nie szkodzimy mytej powierzchni środkami chemicznymi. Czyszczenie odbywa się bardzo sprawnie. Pady pozwalają kontrolować koszty, zapewniają optymalizację czasu pracy.

 

Bezproblemowe użytkowanie padów

Korzystanie z padów jest bezproblemowe, szkolenie personelu zajmuje niewiele czasu. Pady używane są z samą wodą, co zdecydowanie ułatwia pracę. Dostępne są pady diamentowe Twister do zastosowania z maszyną czyszczącą, a także pady diamentowe Twister w wersji do uchwytu ręcznego.

Skąd wiadomo kiedy należy wymienić pad Twister na nowy? To bardzo proste - pad Twister należy wymienić wówczas, gdy część z kolorem zostanie zużyta.

 

Rozwiązanie przyjazne dla środowiska

Czyszczenie bez użycia chemii to rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Co ważne – pady diamentowe Twister produkowane są z tworzywa PET, które podlega recyklingowi.

 

W plikach do pobrania zamieszczamy przydatne materiały, dotyczące padów diamentowych Twister marki Diversey. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium