Proszki, płyny, kapsułki do prania – sprawdź, które rozwiązania polecamy

Proszki, płyny, kapsułki do prania – sprawdź, które rozwiązania polecamy

W ofercie naszego sklepu dostępna jest chemia gospodarcza do prania firmy Diversey (Surf, Omo, Coccolino, Domestos) oraz firmy P&G Professional (Vizir, Ariel). Są to dobre jakościowo proszki, płyny, jak i kapsułki do prania. Wszystkie należycie spełniają swoje zadanie, jeśli są stosowane zgodnie z zaleceniami producenta.

 

Jakie środki polecamy do prania tkanin?

Tradycyjne proszki do prania

Dostarczamy proszki do prania tkanin białych i kolorowych w dużych opakowaniach, które wystarczają na długi czas: Surf, Vizir oraz Omo. Nie tylko skutecznie czyszczą, ale również pozostawiają na tkaninach przyjemny zapach. 

Wydajne płyny do prania

W ofercie Linea dostępny jest płyn do prania tkanin kolorowych Surf, a także płyn do prania Ariel Color i Ariel Regular. Są to wydajne i przyjemnie pachnące preparaty, które skutecznie usuwają zabrudzenia.

Wygodne w użyciu kapsułki piorące

Kapsułki do prania są bardzo proste w zastosowaniu - na jedno pranie przypada jedna kapsułka. Ich powłoka rozpuszcza się w kontakcie z wodą. Oferujemy kapsułki piorące cenionej marki Ariel.

 

Jakie środki polecamy do płukania tkanin?

Ciekawym rozwiązaniem jest Coccolino DeoSoft Easy – płyn do płukania, który ułatwia prasowanie. Zapewnia dodatkowo ochronę kolorów i pozostawia świeży zapach. Polecamy również skoncentrowane płyny: Coccolino Concentrate Pure i Coccolino Spring Fresh.

Coccolino DeoSoft Easy płyn do płukania tkanin  Coccolino Spring Fresh płyn do płukania tkanin  Coccolino Concentrate Pure płyn do płukania tkanin

Jaki preparat polecamy do wybielania tkanin?

Oferujemy liczne preparaty do prania białych tkanin, które zapewniają długotrwałą świeżość i biel. Możliwe jest również wybielanie tkanin za pomocą preparatu Domestos Whitener. Płyn do wybielania białych tkanin Domestos Whitener znajduje się w ekonomicznym, 5-litrowym opakowaniu.

Domestos Whitener płyn do wybielania białych tkanin

Jaki preparat polecamy do prania i dezynfekcji tkanin?

W ofercie posiadamy proszek do prania Omo Professional Hygiene, który wykazuje działanie dezynfekcyjne w temperaturze 40°C i wyższej. Jest skuteczny zarówno w miękkiej, jak i twardej wodzie.

Omo Hygiene proszek do prania i dezynfekcji


W naszym asortymencie dostępna jest również chemia profesjonalna do pralni - proszkowe preparaty piorące, preparaty do prania i dezynfekcji tkanin, wybielacze, odplamiacze. Dostarczamy także środki oraz urządzenia do prania wykładzin i dywanów. Więcej na ten temat przeczytasz we wpisie: "Pranie wykładzin i dywanów – profesjonalny sprzęt i odpowiednie preparaty".

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium