Skuteczne mycie i pielęgnacja podłóg z padami włoskiej firmy Fibratesco

Skuteczne mycie i pielęgnacja podłóg z padami włoskiej firmy Fibratesco

Pady do czyszczenia podłóg Fibratesco – wysoka jakość w niewysokiej cenie

W ofercie naszego sklepu znajdują się pady włoskiej Firmy Fibratesco. Są to zarówno okrągłe pady do maszyn czyszczących, jak i prostokątne pady do uchwytu ręcznego. Dostarczamy pady w różnych kolorach, o zróżnicowanej twardości – dzięki czemu można kompleksowo zadbać o powierzchnie. Z pomocą wybranych modeli usuniemy uporczywe zabrudzenia podczas intensywnego szorowania, pozbędziemy się bieżących zanieczyszczeń czy też nadamy podłodze połysk poprzez polerowanie. Na uwagę zasługuje niewątpliwie korzystna cena padów Fibratesco.

Kluczowe zalety padów Fibratesco:

  • wysoka jakość
  • atrakcyjna cena
  • szeroka oferta - różne stopnie twardości, pady maszynowe i ręczne.

Pady maszynowe Fibratesco dostępne są w różnych rozmiarach. Pady ręczne Fibratesco posiadają uniwersalny rozmiar 25 x 11,5 cm.

Prezentowane pady mogą być używane dwustronnie, dzięki czemu każdy element wykorzystujemy maksymalnie. Nadają się do stosowania z odpowiednimi środkami chemicznymi lub na sucho.

 

Który pad czyszczący będzie odpowiedni?

Pady czyszczące Fibratesco oznaczone są kolorami, mają różne stopnie twardości. Wybór konkretnego modelu uzależniony jest od tego, jaki efekt chcemy uzyskać i z jaką posadzką mamy do czynienia. Z pomocą właściwie dobranego pada osiągniemy zadowalające efekty mycia/polerowania bez ryzyka uszkodzenia posadzki.

Jeśli nie wiesz, które pady sprawdzą się na konkretnej powierzchni – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

 

Pad czyszczący czarny Fibratesco - przeznaczony jest do gruntownego czyszczenia posadzki. Nadaje się do usuwania powłok zabezpieczających (wosków, akryli, polimerów) i nagromadzonych warstw zanieczyszczeń. Jest to najtwardszy pad z linii padów Fibratesco. Nie należy go używać na posadzkach, które wykazują wrażliwość na uszkodzenia.

Dane techniczne pada czarnego Fibratesco:

Waga: 2100 gr/m2

Grubość: 21 mm+/-10%

Włókno: poliester

Łączenie: żywica termoutwardzalna

Materiał ścierny: 66% tlenku glinu

Pad ręczny Fibratesco czarny Pad okrągły czarny Fibratesco

 

Pad czyszczący brązowy Fibratesco - podobnie jak pad czarny przeznaczony jest do gruntownego czyszczenia posadzek. Jest nieco mniej agresywny od czarnego pada, a twardszy od zielonego. Sprawdzi się do usuwania mocnych zabrudzeń, zniszczonych powłok – akryli, polimerów, wosków. Nadaje się do powierzchni, które wykazują odporność na zarysowania.

Dane techniczne pada brązowego Fibratesco:

Waga: 1925 gr/m2

Grubość: 21 mm+/-10%

Włókno: poliester

Łączenie: żywica termoutwardzalna

Materiał ścierny: 46% tlenku glinu

Pad ręczny brązowy Fibratesco Pad okrągły brązowy 7" 180 mm Fibratesco

 

Pad czyszczący zielony Fibratesco – sprawdza się do intensywnego szorowania, czyszczenia posadzek. Nie należy go używać na delikatnych powierzchniach. Zielony pad jest twardszy od niebieskiego, a nieco bardziej miękki od brązowego.

Dane techniczne pada zielonego Fibratesco:

Waga: 1750 gr/m2

Grubość: 21 mm+/-10%

Włókno: poliester

Łączenie: żywica termoutwardzalna

Materiał ścierny: 40% tlenku glinu

Pad ręczny zielony Fibratesco Pad okrągły zielony 7 180 mm Fibratesco

 

Pad czyszczący niebieski Fibratesco – ma średnią szorstkość, usuwa bieżące zabrudzenia. Jest odpowiedni do codziennego mycia i pielęgnacji wielu posadzek. Niebieski pad jest nieco mniej twardy niż zielony.

Dane techniczne pada niebieskiego Fibratesco:

Waga: 1050 gr/m2

Grubość: 23 mm+/-10%

Włókno: poliester

Łączenie: żywica termoutwardzalna

Materiał ścierny: 12,5% wodzianu glinu

Pad ręczny niebieski Fibratesco Pad okrągły niebieski 7 180 mm Fibratesco

 

Pad czyszczący czerwony Fibratesco – nadaje się do delikatnego mycia i pielęgnacji wielu posadzek. Jest to dobre rozwiązanie do mycia podłóg w halach sportowych, miękkich wykładzin typu „tarkett”, podłóg drewnianych. Sprawdzi się w przypadku głębszych fug i względnie nierównych powierzchni. Pad czerwony jest bardziej miękki niż niebieski, a zarazem twardszy niż biały.

Dane techniczne pada czerwonego Fibratesco:

Waga: 950 gr/m2

Grubość: 24 mm+/-10%

Włókno: poliester

Łączenie: żywica termoplastyczna

Pad ręczny czerwony Fibratesco Pad okrągły czerwony 7 180 mm Fibratesco

 

Pad biały Fibratesco – przeznaczony jest do polerowania posadzek ceramicznych, PCV, tworzyw sztucznych, linoleum. Sprawdzi się na podłogach zabezpieczonych i niezabezpieczonych polimerową powłoką ochronną. Jest to najbardziej delikatny pad z linii padów Fibratesco. Okrągły pad biały przeznaczony jest do urządzeń jednotarczowych o obrotach do 1500 obr./min.

Dane techniczne pada białego Fibratesco:

Waga: 930 gr/m2

Grubość: 23 mm+/-10%

Włókno: poliester

Łączenie: żywica termoplastyczna

Pad ręczny biały Fibratesco Pad okrągły biały 7 180 mm Fibratesco

 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium