Wózki do mycia i dezynfekcji marki Splast

Wózki do mycia i dezynfekcji marki Splast

Niezawodny sprzęt do mycia i dezynfekcji firmy Splast

Wózki do mycia i dezynfekcji marki Splast polecane są do sprzątania obiektów wymagających zachowania wysokiego poziomu higieny. Sprawdzają się świetnie w placówkach medycznych, hotelach, kompleksach SPA i wielu innych miejscach. Do wyboru są zarówno duże wózki z rozbudowanymi funkcjonalnościami, jak i niewielkie zestawy z podstawowym wyposażeniem. Ciekawym rozwiązaniem są również antybakteryjne zestawy do mycia i dezynfekcji.

Antybakteryjny zestaw do mycia i dezynfekcji z kuwetami Splast TSZDA-0001

Praca w systemie mopa jednego kontaktu

Sprzęt do mycia i dezynfekcji marki Splast opiera się na pracy w systemie mopa jednego kontaktu. Na każde pomieszczenie przypada osobny mop.

Do mycia podłóg w konkretnym obiekcie stosowanych jest kilka/kilkanaście mopów, znajdujących się w specjalnych pojemnikach. Są to pojemniki DEZO, które umożliwiają nasączanie mopów w odpowiednich roztworach dezynfekujących. Roztwór w pojemnikach jest właściwie zabezpieczony, pojemniki są szczelnie zamykane. Po umyciu określonej powierzchni mop jest odkładany w odpowiednie miejsce i wymieniany na następny. Takie rozwiązanie zapewnia higienę na bardzo wysokim poziomie, ma również szereg innych zalet związanych z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania sprzętu (np. krótki kontakt z mopem, brak konieczności wyciskania mopa, usprawnienie pracy). Sprzątanie w systemie mopa jednego kontaktu zapewnia także oszczędność zużycia roztworów chemicznych. Istotne jest, aby stosować się do zaleceń i instrukcji producenta w zakresie użytkowania sprzętu.

 

Jakie są najważniejsze zalety wózków do mycia i dezynfekcji marki Splast?

Wózki do mycia i dezynfekcji firmy Splast przede wszystkim pozwalają na zachowanie wysokich standardów higieny podczas sprzątania (praca w systemie mopa jednego kontaktu). Zestawy sprzątające wykonane są z dbałością o detale, z bardzo dobrych jakościowo tworzyw. Wykazują wysoki stopień niezawodności nawet przy intensywnej eksploatacji. Wyróżnia je świetna jakość, funkcjonalność, są wygodne w użytkowaniu, stabilne. Firma Splast stosuje postępowe, a zarazem sprawdzone technologie. Wózki pozwalają sprawnie i dokładnie sprzątać większe, jak i mniejsze pomieszczenia. Niewątpliwym atutem sprzętu jest także estetyczny wygląd, ciekawa kolorystyka. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wózków do mycia i dezynfekcji w naszym sklepie.

 

-> W pliku do pobrania (na dole wpisu) zamieściliśmy folder firmy Splast dotyczący wózków serwisowych TSMD. 

-> O zaletach sprzętu do sprzątania marki Splast poczytać można także we wpisie „Solidne, ergonomiczne, funkcjonalne wózki do sprzątania marki Splast”.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium