Wybór odpowiedniego preparatu do dezynfekcji rąk

Soft Care Med żel do dezynfekcji rąk 500 ml z pompką

Skuteczne preparaty do dezynfekcji rąk

Dezynfekcja rąk pomaga pozbyć się wielu chorobotwórczych mikroorganizmów z dłoni. Ważne jest, aby została przeprowadzona w sposób prawidłowy, z wykorzystaniem odpowiedniego preparatu. Do wyboru jest wiele skutecznych, dobrych jakościowo środków do dezynfekcji. Są to zarówno preparaty do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu, jak i preparaty bez zawartości alkoholu w składzie.

Przedstawiamy kilka rozwiązań, zdecydowanie wartych naszym zdaniem uwagi.

 

Preparaty do dezynfekcji rąk w dużych, ekonomicznych opakowaniach

Preparat do dezynfekcji rąk w dużym opakowaniu wystarcza na długi czas. Takie rozwiązanie sprawdzi się między innymi w miejscach, w których należy często dezynfekować dłonie. W ofercie naszego sklepu obecne są bardzo skuteczne środki do dezynfekcji rąk firmy Diversey, znajdujące się w pojemnych opakowaniach: Soft Care Med żel do dezynfekcji rąk 5 L, Soft Care Des E Spray płyn do dezynfekcji rąk 5 L. Ciekawym rozwiązaniem jest również preparat Soft Care Sensisept firmy Diversey w opakowaniu o pojemności 5 L (myje, dezynfekuje, pielęgnuje skórę dłoni).

 

Środki do dezynfekcji dłoni w poręcznych butelkach z pompką 

Soft Care Med to żel do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu (o pojemności 500 ml). Znajduje się w wygodnym w użytkowaniu opakowaniu z pompką. Ma szerokie spektrum bójcze. Skutecznie dezynfekuje ręce, nie wysuszając ich. Zawiera w składzie substancje nawilżające. Jest to środek gotowy do użycia.

Sure Instant Hand Sanitizer to wydajna, łagodna dla skóry pianka do dezynfekcji rąk. Znajduje się w opakowaniu o pojemności 475 ml z pompką. Nie zawiera alkoholu w składzie. Jest to preparat na bazie kwasu mlekowego, a także innych składników pochodzenia naturalnego. Umożliwia sprawną oraz skuteczną dezynfekcję dłoni bez użycia wody. 

 

Higieniczne, sterylne, wydajne wkłady: IntelliCare oraz Soft Care

Wkłady IntelliCare marki Diversey przeznaczone są do zastosowania w odpowiednich dozownikach. Wraz z podajnikami tworzą rozwiązanie, które zapewnia bardzo wysokie standardy higieny. Wkłady są sterylne, szczelnie zamknięte, a przy tym wydajne. Butelki z preparatem nie zajmują dużo miejsca, zatem można je łatwo przenosić, magazynować. Wkłady opróżniają się do końca, preparat nie jest marnowany. Wśród wkładów IntelliCare do dezynfekcji rąk znajdują się zarówno preparaty zawierające alkohol w składzie, jak i preparaty bez zawartości alkoholu. W naszym sklepie zakupić można takie wkłady jak: Soft Care Med IntelliCare, Soft Care Des E IntelliCare, Soft Care Sensisept IntelliCare, Sure Instant Hand Sanitizer IntelliCare.

Wkłady Soft Care marki Diversey są bardzo wygodne w użytkowaniu, wydajne, a przy tym higieniczne. Przeznaczone są do zastosowania w specjalnych dozownikach Soft Care. Na uwagę zasługują między innymi wkłady Soft Care Sensisept, Soft Care Med, Soft Care Des E, które zapewniają efektywną dezynfekcję dłoni. 

 

O rozwiązaniach IntelliCare oraz Soft Care marki Diversey można poczytać również we wpisach:

"System IntelliCare marki Diversey – kompleksowe rozwiązanie do higieny rąk"

"Zalety dozowników Soft Care marki Diversey przeznaczonych na specjalne wkłady"

Osoby zainteresowane zakupem dozownika/dozowników na preparat do dezynfekcji rąk zapraszamy do lektury wpisu: „Dozowniki płynów dezynfekcyjnych – co warto wiedzieć przed ich zakupem”.

 

Pamiętaj, aby środki do dezynfekcji rąk stosować zgodnie z zaleceniami podanymi przez producenta. 

Jeśli chcesz uzyskać fachową poradę przy wyborze preparatu do dezynfekcji rąk lub dozownika – skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy, które rozwiązanie w określonej sytuacji sprawdzi się optymalnie. 

                                                       

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium