Wybór odpowiedniego wózka na odpady

Jaki wózek na odpady wybrać?

Zbieranie zanieczyszczeń suchych z pomocą profesjonalnego wózka na odpady jest łatwe i wygodne. Wózki dostępne są w różnych konfiguracjach – z pokrywą lub bez, z estetyczną osłoną, z różną liczbą uchwytów na worki. Ciekawym rozwiązaniem są także wózki na śmieci o właściwościach antybakteryjnych.

Wózek na odpady – jak wybrać odpowiedni?

Najlepszy wózek to taki, który będzie dopasowany do naszych potrzeb/wymagań. Powinien być wygodny w prowadzeniu, a przy tym stabilny. Niezwykle ważne jest solidne wykonanie sprzętu, wytrzymała konstrukcja. Istotne znaczenie ma także obecność skrętnych kół – zdecydowanie ułatwiają manewrowanie i przemieszczanie się z wózkiem po obiekcie.

Wózek pojedynczy, podwójny, potrójny, a może jeszcze większy?

Wózek wyposażony w większą liczbę worków umożliwia segregowanie śmieci już w trakcie sprzątania. Duże wózki z pojemnymi workami pozwalają sprawnie posprzątać nawet stosunkowo duże powierzchnie – bez konieczności częstej wymiany worków.

Wózek na śmieci zamykany czy otwarty?

Pokrywa i osłona to niewątpliwie przydatne elementy wyposażenia wózka. Szczególnie wówczas, gdy zależy nam na dyskrecji sprzątania – zawartość kosza nie jest widoczna. Pokrywa zabezpiecza również śmieci przed wypadnięciem. Dostępne są modele z pokrywą otwieraną pedałem, a także otwierane ręcznie. W tym miejscu warto jednak wspomnieć także o tym, kiedy sprawdzi się wózek bez pokrywy. Jest to dobre rozwiązanie wówczas, gdy mamy niewiele czasu na sprzątanie i nie chcemy za każdym razem podnosić pokrywy, aby wyrzucić zanieczyszczenia suche.

Samodzielny wózek na odpady czy zestaw sprzątający z workami?

Zakupić można wózek porządkowy z bogatym wyposażeniem lub samodzielny wózek na odpady. Kompleksowo wyposażony zestaw do sprzątania pozwala nie tylko zbierać zanieczyszczenia suche, ale także wykonywać inne prace. Wózki sprzątające mogą być wyposażone między innymi w kuwety, półki, worek na bieliznę, a nawet wiadra z wyciskarką. Wybierając sprzęt warto zwrócić uwagę na takie czynniki jak częstotliwość sprzątania czy wielkość obiektu w którym wykonywane będą czynności porządkowe. Zarówno samodzielne wózki na śmieci, jak i rozbudowane zestawy w konkretnych przypadkach należycie spełniają swoje zadania.


 Jaki worek będzie odpowiedni do wózka?

Z pewnością taki, który ma należytą wytrzymałość i nie rozerwie się przypadkowo w trakcie sprzątania. Przed zakupem worka sprawdź, czy będzie pasował do uchwytów w konkretnym zestawie sprzątającym/wózku na odpady. W Linea nabyć można worki na odpady firmy Olimar. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Co ważne – worki na odpady Olimar nie wydzielają niekorzystnych zapachów.

Dlaczego oferujemy wózki marki Splast?

W ofercie Linea rozwiązania przedsiębiorstwa Splast zajmują szczególne miejsce. Firma dostarcza solidny, profesjonalny sprzęt do utrzymywania czystości, który doskonale spełnia swoje zadania. O wózkach do sprzątania Splast przeczytasz więcej w naszym wpisie na blogu → tutaj.

Wybór konkretnego modelu

Przy wózkach do sprzątania w naszym sklepie zamieszczamy opisy, przydatne materiały do pobrania – warto się z nimi zapoznać. Jeśli masz dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami. Posiadamy szeroką wiedzę na temat oferowanych rozwiązań. Wiemy doskonale jak poszczególne wózki sprawdzają się w praktyce, który model będzie najlepszy w konkretnym przypadku.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium