Zalety profesjonalnych maszyn do mycia podłóg Taski swingo

Profesjonalne maszyny czyszczące marki Taski

Profesjonalne maszyny do mycia podłóg Taski zdecydowanie ułatwiają utrzymanie porządku na wielu powierzchniach. Przydają się między innymi w halach magazynowych, halach sportowych, szpitalach, obiektach handlowych, biurowcach, hotelach, garażach podziemnych. Nie tylko usprawniają czyszczenie, ale też pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów.

Automaty szorująco-zbierające szwajcarskiej marki Taski skutecznie czyszczą oraz osuszają różne typy podłóg. Zwinne, wygodne w użytkowaniu maszyny nie emitują dużego hałasu, co ma niekwestionowane znaczenie w miejscach, w których przebywają inne osoby. Solidne wykonanie i zastosowanie wysokiej klasy komponentów zapewnia długą żywotność sprzętu. Maszyny czyszczące Taski (w zależności od modelu) wyposażone są w określone funkcjonalności i udogodnienia, które pozwalają na perfekcyjne dopasowanie sprzętu do specyfiki miejsca, jak i wykonywanych prac porządkowych.

 

Zalety maszyn do mycia podłóg Taski

Do zalet innowacyjnych maszyn do mycia podłog marki Taski zaliczyć można między innymi:

 • wygodne prowadzenie

Urządzenia działają płynnie, nie wymagają użycia dużej siły, są zwinne. W wielu modelach zastosowano ergonomiczny uchwyt. Kształt rękojeści w automatach szorująco-zbierających Taski jest dopasowany do naturalnego ułożenia dłoni. Urządzenia stworzone zostały z myślą o wygodzie, a także bezpieczeństwie osób, które sprzęt użytkują nierzadko przez wiele godzin dziennie. Natomiast samojezdne maszyny czyszczące mogą być wyposażone w siedzisko lub platformę dla operatora.

 • skuteczny mechanizm czyszczący i pojemne zbiorniki

Zapewniają wysoką jakość sprzątania bez potrzeby robienia częstych przerw na wymianę płynów.

 • bezproblemowe uzupełnianie, opróżnianie, czyszczenie zbiorników

Zarówno uzupełnianie zbiorników w maszynach, jak i ich opróżnianie i czyszczenie jest bardzo proste. Miejsca, które wymagają czyszczenia po zakończeniu pracy zostały dla ułatwienia oznaczone kolorem żółtym. Są to tak zwane żółte punkty kontrolne.

 • solidne akcesoria

Maszyny Taski wykonane są z solidnych komponentów, wykazują wysoki stopnień niezawodności w różnych warunkach.

 • perfekcyjne osuszanie

Maszyny czyszczące Taski zapewniają wyjątkowo skuteczne osuszanie, dzięki zastosowaniu odpowiedniej ssawy. Bardzo dobrze zbierają wodę z posadzki nie tylko na odcinkach prostych, ale także na zakrętach.

 • silnik ssący

Dzięki usytuowaniu silnika ssącego w górnej pokrywie, a także odpowiednio zaprojektowanemu pływakowi zapewniona jest doskonała ochrona silnika. Przedłuża to okres użytkowania maszyny. Takie rozwiązanie zapewnia także bardzo dobre efekty osuszania różnych rodzajów podłóg.

 • zbiornik z tworzywa ABS

Zbiorniki w maszynach Taski wykazują wysoce zadowalającą odporność na uderzenia, zarysowania. Dzięki gładkiej strukturze są bezproblemowe w utrzymaniu czystości. Wykonane zostały z solidnego, trwałego tworzywa ABS.

 • łatwy montaż i demontaż szczotek

Zarówno montaż, jak i demontaż szczotek jest w maszynach Taski wyjątkowo prosty. Możemy je bezproblemowo czyścić, kontrolować stan zużycia.

 • koła odbojowe

Zastosowane koła odbojowe minimalizują ryzyko uszkodzenia mebli czy też ścian.

 • nacisk szczotki czyszczącej

Obecne w automatach Taski szczotki dopasowują się do profilu podłoża. Dostarczają równomierny nacisk na całej swojej powierzchni. Skutkiem tego jest efektywne usuwanie różnych zabrudzeń.

 • pas napędowy

Przeniesienie napędu szczotki odbywa się przy wykorzystaniu pasa napędowego. Jest to rozwiązanie najlepsze, najtańsze, wyjątkowo mało awaryjne.

 • dwuosiowy system jezdny

Automaty szorująco-zbierające Taski są bardzo wygodne w prowadzeniu i manewrowaniu. System podwójnych osi zapewnia również stabilność urządzenia.

 • koła jezdne

Zastosowane w maszynach koła jezdne skonstruowane zostały z myślą o dużych obciążeniach dynamicznych. Wykazują długą żywotność, niezawodne działanie bez potrzeby konserwacji.

 • gumy zbierające

Gumy zbierające wykonane są z wysokiej jakości silikonu. Nie tracą elastyczności, nie odkształcają się pod wpływem chemii. Odpowiednia budowa oraz sposób mocowania umożliwia 4-krotne wykorzystanie krawędzi poprzez przełożenie na stronę dotychczas nie wyeksploatowaną. Do demontażu gum nie trzeba stosować żadnych narzędzi. 

 • łatwe zakładanie i ściąganie ssawy

Zakładanie i ściąganie ssawy odbywa się bardzo prosto, zajmuje niewiele czasu. Założenie polega na wsunięciu ssawy pod element mocujący i opuszczeniu go. Natomiast do zdemontowania potrzebny jest jedynie lekki nacisk na część demontującą.

 • bezpośrednie połączenie ssawy ze zbiornikiem

Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobry przepływ powietrza, zdecydowanie ogranicza ryzyko awarii.

 • węże ssące i spustowe

Wykazują wysoce zadowalającą trwałość, użytkuje się je przez długi czas. Zapewniają również bardzo dobre właściwości przepływu i maksymalną elastyczność. Jest to aspekt szczególnie istotny z uwagi na to, iż uszkodzenia węży zdarzają się stosunkowo często. Co więcej – ilość węży w automatach Taski została ograniczona do 3 szt.

 • system zarządzania bateriami BMS (dotyczy maszyn bateryjnych)

System zarządzania bateriami BMS pozwala na kontrolowane ładowanie baterii. Niezwykle istotnymi elementami bateryjnego automatu jest prostownik będący integralną częścią urządzenia oraz akumulatory. Zastosowane baterie spełniają najwyższe standardy wytrzymałości, cechuje je długa żywotność.

 • przewód zasilający (dotyczy maszyn elektrycznych)

Przewód zasilający w maszynach kablowych Taski ma odpowiednią długość (25 m), co pozwala na wygodne przemieszczanie się z urządzeniem. Przewód zasilający nie jest na stałe przymocowany do maszyny – można go w dowolnym momencie odpiąć i wyprostować.

 

W niektórych modelach maszyn obecne są także dodatkowe udogodnienia, takie jak:

 •  tryb Eco pozwalający na cichą pracę przy zachowaniu standardowej wydajności
 •  trakcja (własny napęd)
 • intuicyjny panel sterowania 
 •  system IntelliFlow pozwalający kontrolować zużycie roztworu roboczego (zwiększając tym samym wydajność maszyny).

 

Pobierz plik „Rozwiązania techniczne Taski” ze szczegółowym omówieniem zalet profesjonalnych maszyn czyszczących → na samym dole wpisu.

 

Porównanie maszyn do mycia podłóg: bateryjne i elektryczne

Zarówno bateryjne, jak i elektryczne maszyny czyszczące Taski należycie spełniają swoje zadania. Wybór konkretnego modelu zależy zatem od potrzeb kupującego, jak i specyfiki miejsca, w którym sprzęt zazwyczaj będzie użytkowany.

Kablowe maszyny czyszczące wyposażone są w przewód zasilający. Odpowiednia długość przewodu zasilającego umożliwia wygodne przemieszczanie się z urządzeniem, manewrowanie podczas wykonywania czynności porządkowych. Maszyny kablowe pozwalają na długą, ciągłą pracę (nie jesteśmy uzależnieni od stopnia naładowania baterii). Idealnie sprawdzają się w miejscach, gdzie jest dużo wolnej przestrzeni i nie ma intensywnego natężenia ruchu (np. hale sportowe, hale magazynowe, garaże, kościoły).

Bateryjne maszyny czyszczące zapewniają mobilność, bezproblemowe przemieszczanie się z urządzeniem (nie jesteśmy ograniczeni długością kabla). Bateryjne automaty szorująco-zbierające są nierzadko stosowane w miejscach, w których mogą przebywać inne osoby. W automatach szorująco-zbierających Taski zastosowano system zarządzania bateriami BMS, pozwalający na kontrolowane ładowanie baterii. Maszyny bateryjne polecane są między innymi do supermarketów, szpitali, hoteli, restauracji, biurowców i wielu innych miejsc.

 

Dlaczego oferujemy maszyny czyszczące marki Taski?

Taski to producent, który dostarcza rozwiązania wyjątkowo użyteczne, wygodne w obsłudze i zdecydowanie usprawniające proces sprzątania. Stosuje innowacyjne technologie, dbając jednocześnie, aby sprzęt wyróżniał się wysokim stopniem niezawodności.

Automaty czyszczą bardzo skutecznie, nie niszcząc przy tym posadzek. Zastosowane koła odbojowe minimalizują ryzyko uszkodzenia mebli czy też ścian. Maszyny czyszczące Taski zapewniają także bardzo dobre efekty osuszania. Poszczególne komponenty w maszynach, zastosowane koła jezdne wykazują długą żywotność. Sprzęt prowadzi się „lekko”, jest łatwy w manewrowaniu. Działa płynnie i nie emituje dużego hałasu.

 

Korzyści wynikające z zakupu maszyny czyszczącej Taski w sklepie Linea

Zachęcamy do zakupu maszyny czyszczącej w sklepie Linea. Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze urządzenia. Służymy wiedzą i doświadczeniem zarówno na etapie zakupu maszyny, jak i na etapie użytkowania sprzętu. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski. Prowadzimy Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski. Zapewniamy korzystne warunki zakupu, profesjonalne doradztwo, obsługę na najwyższym poziomie.

Certyfikat_ Linea Autoryzowany Dostawca Maszyn Taski

Chcesz zobaczyć przed zakupem jak sprzęt działa?

Organizujemy bezpłatne prezentacje oferowanych maszyn czyszczących. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia dogodnego terminu, miejsca prezentacji, omówienia szczegółów z nią związanych. Na życzenie klienta przeprowadzamy także szkolenia po zakupie urządzenia - z zakresu obsługi maszyny czyszczącej.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze maszyny do podłóg, omówimy również technologię mycia podłóg. Dostarczamy maszyny czyszczące odpowiednie dla dużych firm, jak i sprzęt do czyszczenia podłóg, który sprawdzi się w mniejszych obiektach. Efektywność maszyn do podłóg Taski swingo jest bardzo wysoka - dobrze dobrany do specyfiki konkretnego miejsca model ułatwi i usprawni sprzątanie.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium