Papier toaletowy jumbo centralnego dozowania 112 m celuloza 2 warstwy opak. 12 szt. Papernet 421823
0
Opis
Dwuwarstwowy papier toaletowy jumbo centralnego dozowania wykonany z celulozy. Ma super biały kolor. Warto umieścić go w odpowiednim podajniku, który umożliwi higieniczne i oszczędne dozowanie papieru. Nasze propozycje dozowników zamieszczamy w produktach powiązanych – pod opisem.
Właściwości produktu Papernet 421823:
- papier toaletowy centralnego dozowania
- dobry jakościowo, dwuwarstwowy, wykonany z celulozy
- w opakowaniu zbiorczym znajduje się 12 rolek
- każda rolka ma 112 m długości.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Pliki do pobrania:
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Surowiec | celuloza |
| Kolor | biały |
| Warstwy | 2 |
| Ilość listków | 448 |
| Długość listka | 25 cm |
| Długość rolki | 112 m |
| Średnica | 14,9 cm |
| Szerokość | 10,75 cm |
| Gramatura | 2 x 15 g/m² |
| Opakowanie zbiorcze | 12 szt. |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.