Ręczniki w roli mini 60 m celuloza 2 warstwy opak. 12 szt. Lamix R Ellis Professional 60/2
0
Opis
Ręczniki papierowe w roli mini Lamix R Ellis Professional 60/2 wykonane zostały z dwuwarstwowej celulozy, mają estetyczny biały kolor. Świetnie sprawdzają się do osuszania rąk oraz czyszczenia/osuszania różnych powierzchni. Są chłonne i wytrzymałe. Mogą być używane w pojemnikach centralnego dozowania mini, jak i w wersji wolnostojącej. Długość każdej rolki to 60 m.
Ręczniki jednorazowe przydają się w wielu miejscach – zarówno w domach, jak i firmach. Znajdują zastosowanie między innymi w kuchniach i łazienkach.
Cechy ręczników Lamix R Ellis Professional 60/2:
- ręczniki celulozowe w roli
- mają dwie warstwy, extra biały kolor
- nadają się do użycia w odpowiednich podajnikach
- przyjemne w dotyku, chłonne i wytrzymałe zarazem
- w opakowaniu zbiorczym znajduje się 12 rolek.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Surowiec | celuloza |
| Kolor | biały |
| Warstwy | 2 |
| Długość listka | 22 cm |
| Długość rolki | 60 m |
| Średnica | 14 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Opakowanie zbiorcze | 12 szt. |
Opinie o produkcie (0)
Na naszej stronie internetowej każdy może dodać swoją opinię o produkcie. Tym samym nie zapewniamy, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są Regulaminem strony internetowej. Regulamin ten określa też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.