Przydatny sprzęt/urządzenia do firmy sprzątającej

Taski vacumat 12

Prowadzenie firmy sprzątającej wiąże się z koniecznością dopełnienia istotnych formalności, zadbaniem, aby firma działała zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Bardzo ważnym aspektem jest wybór odpowiedniego sprzętu do firmy sprzątającej.

Dobrze byłoby zastanowić się między innymi nad tym, kto będzie głównym odbiorcą oferowanych usług. Mowa jest zatem o określeniu grupy docelowej. Można rozważyć czy zajmiemy się sprzątaniem niewielkich powierzchni, domów, małych biur, czy też utrzymywaniem porządku w dużych firmach, hotelach albo potężnych halach, magazynach, dużych placówkach handlowych. Usługi mogą być adresowane do szerokiego grona odbiorców - w takim wypadku dobrze jest zainwestować w kompleksowe wyposażenie firmy sprzątającej, nabyć niezbędne akcesoria, sprzęty do różnego typu obiektów.

Pamiętać warto o tym, aby stawiać na dobry jakościowo sprzęt do sprzątania i rozważnie dobierać akcesoria. Wiele urządzeń sprawdza się zarówno w niewielkich, średnich, jak i dużych obiektach. Są również takie rozwiązania, które polecane są do konkretnych typów powierzchni.

 

Przydatne rozwiązania do firm sprzątających – kilka propozycji:

  •  wózek do sprzątania z odpowiednim wyposażeniem
  •  odkurzacz
  •  automat szorująco-zbierający
  •  szorowarka
  •  polerka
  •  akcesoria (np. profesjonalny mop, ścierki, rękawice ochronne, akcesoria do mycia szyb, kosze/worki do segregacji odpadów i inne).

 

Jaki wózek do sprzątania wybrać?

Przy wyborze wózka do sprzątania warto brać pod uwagę wielkość sprzątanej powierzchni, jej specyfikę. Duże wózki pozwalają sprzątać kompleksowo – wyposażone mogą być między innymi w kosze na śmieci, kuwety. Jeśli firma zajmuje się głównie sprzątaniem hoteli, ciekawą opcją będzie wózek hotelowy z akcesoriami (takimi jak chociażby półki, worki na bieliznę). Nabyć można także wózki do mycia i dezynfekcji, polecane do tych miejsc, gdzie istotne jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny (np. placówki medyczne). Do firmy, która zajmuje się sprzątaniem małych obiektów wystarczający może okazać się niewielki wózek jednowiadrowy lub wózek dwuwiadrowy.

 Zachęcamy do zapoznania się z wpisem o solidnych, ergonomicznych i funkcjonalnych wózkach do sprzątania marki Splast.

 

Odpowiedni odkurzacz do firmy sprzątającej

Profesjonalny odkurzacz to istotny element wyposażenia firmy sprzątającej. W zależności od tego jakie prace porządkowe wykonuje firma, nabyć można między innymi tradycyjny odkurzacz do pracy na sucho, jak i odkurzacz do pracy na sucho i na mokro. Interesującym rozwiązaniem są również specjalistyczne odkurzacze piorące. Odkurzacze marki Taski wykonane są z zastosowaniem nowoczesnych technologii, nie emitują dużego hałasu, umożliwiają utrzymanie czystości zarówno w mniejszych, jak i większych obiektach. Wybrać można taki model, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom – oferta jest szeroka.

Taski vacumat 12Taski vacumat 12

 

Kiedy sprawdzi się automat szorująco-zbierający, kiedy szorowarka, a kiedy polerka?

Wybór odpowiedniego urządzenia zależy między innymi od charakteru sprzątanego miejsca, rodzaju czyszczonej powierzchni. Istotne jest to, jaki efekt chcemy uzyskać, jakich prac wymaga konkretny obiekt. Profesjonalne maszyny i urządzenia czyszczące zdecydowanie usprawniają sprzątanie na średnich i większych powierzchniach. Przydają się między innymi w dużych placówkach handlowych, dużych obiektach hotelowych, halach magazynowych, halach sportowych, garażach i wielu innych miejscach.

Maszyny czyszczące myją i osuszają czyszczoną powierzchnię. Dzięki temu, że podłoga jest sucha zaraz po umyciu, można ją użytkować bez dłuższych przestojów. Zdecydowanie polecamy maszyny czyszczące marki Taski. Wyróżnia je przemyślana konstrukcja, innowacyjność, bardzo dobra jakość.

zapraszamy do zapoznania się z wpisem dotyczącym profesjonalnych maszyn czyszczących marki Taski

Szorowarki bardzo dobrze sprawdzają się do usuwania zanieczyszczeń z różnych typów powierzchni podłogowych. Szorowarki marki Taski są stabilne, łatwe w prowadzeniu, manewrowaniu. Dzięki odpowiednim gabarytom bez problemu docierają w różne miejsca, zakamarki. Sprzątanie z wykorzystaniem szorowarek jest znacznie łatwiejsze niż mycie ręczne, daje też wysoce zadowalające efekty. Po użyciu szorowarki zastosować należy sprzęt, który zbierze wodę, ponieważ szorowarki nie osuszają podłogi podczas czyszczenia. Szorowarki świetnie sprawdzają się przy sprzątaniu firm posadzkarskich, kamieniarskich, warsztatów samochodowych, obiektów produkcyjnych, obiektów handlowych i wielu innych miejsc.

Polerki to urządzenia wysokoobrotowe, które pozwalają na nadanie połysku powierzchniom podłogowym. Zapewniają perfekcyjne wykończenie mytej powierzchni. Polerki szwajcarskiej marki Taski są solidne, wydajne, wykazują wysoki stopień niezawodności w różnych warunkach. Przemyślane rozwiązania techniczne zastosowane przez markę Taski pozwalają na efektywne polerowanie różnego typu powierzchni.

Oferowane przez nas maszyny, urządzenia marki Taski są bezproblemowe w eksploatacji. Służymy radą zarówno na etapie zakupu, jak i użytkowania sprzętu. W razie zainteresowania – możemy przeprowadzić prezentację konkretnego urządzenia. Organizujemy również szkolenia z zakresu obsługi urządzeń marki Taski, jeśli pojawi się taka potrzeba. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski, prowadzimy Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski.

Jeśli masz pytania dotyczące urządzeń, chcesz uzyskać więcej informacji - przejdź do zakładki kontakt.

  

Prawidłowe użytkowania sprzętu

Bardzo ważną kwestią jest prawidłowe użytkowanie urządzeń wykorzystywanych do sprzątania określonych powierzchni i stosowanie poszczególnych rozwiązań zgodnie z przeznaczeniem, zaleceniami producenta. Dzięki temu sprzątanie będzie skuteczne, a czyszczone powierzchnie nie zostaną uszkodzone. Firma sprzątająca powinna zadbać o zorganizowanie niezbędnych szkoleń dla pracowników. Należy zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy, zadbać o bezpieczeństwo i komfort pracy. 

 

Idealnie byłoby, aby sprzęt w firmie sprzątającej wyróżniał się wysoką jakością, wydajnością, użytecznością. Każde miejsce ma swoją specyfikę i warto brać to pod uwagę przy wyborze sprzętu, jak i planowaniu prac porządkowych. Zdecydowanie polecamy stawianie na sprawdzone marki, które oferują rozwiązania funkcjonalne, solidne, o wysokim stopniu niezawodności.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium