Światowy Dzień Mycia Rąk

Światowy Dzień Mycia Rąk 2023

Zbliżający się Światowy Dzień Mycia Rąk (15 październik 2023) przypomina o tym, jak ważne jest dokładne i regularne mycie dłoni. Ta prosta czynność pomaga pozbyć się nie tylko widocznych zabrudzeń, ale także niewidocznych gołym okiem zanieczyszczeń, chorobotwórczych mikroorganizmów. Mycie rąk to ważny element profilaktyki wielu chorób.

Zachęcamy do zapoznania się z preparatami do higieny rąk i ciała dostępnymi w naszym sklepie. Mamy w ofercie między innymi tradycyjne mydła w płynie, delikatne mydła piankowe, wydajne mydła w sprayu, a także preparaty, które jednocześnie myją i dezynfekują skórę dłoni. „Mydło w pianie czy mydło w płynie?” – zobacz wpis na naszym blogu, w którym omawiamy kluczowe zalety oferowanych rozwiązań.

Istotną część oferty Linea stanowią kosmetyki hotelowe. Dostarczamy mydła hotelowe do rąk w jednorazowych wkładach, a także w większych opakowaniach przeznaczonych do uzupełniania dozowników. Warto sprawdzić również ofertą solidnych i estetycznych pojemników na mydło, które ułatwiają pobieranie odpowiedniej porcji preparatu i zabezpieczają go.

Osuszanie dłoni po umyciu – suszarka czy ręcznik papierowy?

Do osuszania dłoni po umyciu polecamy zarówno ręczniki papierowe, jak i dobre jakościowo suszarki do rąk. Jedno i drugie rozwiązanie w konkretnych sytuacjach może sprawdzić się bardzo dobrze.

Ręcznik papierowy umieszczony w odpowiednim pojemniku zapewnia wysoki poziom higieny. Jeśli zainwestujemy w rozwiązanie, które podaje pojedyncze listki papieru możemy liczyć również na oszczędności. Ręczniki jednorazowe to świetna propozycja do miejsc, w których odgłosy suszarki mogą przeszkadzać (np. niewielkie biura).

Wybierając suszarkę z pewnością warto zwrócić uwagę na to czy jest ekonomiczna w eksploatacji, czy wyróżnia się niskim poborem energii. Istotna będzie jakość wykonania urządzenia, poziom emitowanego hałasu, wygląd, a także wygoda użytkowania. Jeśli interesuje Cię ten temat zobacz wpis: „Istotne kwestie dotyczące zakupu suszarki do rąk”.

Posiadamy w asortymencie środki myjące i dozowniki wielu cenionych marek. Pomagają dbać higienę rąk w domach, biurach, placówkach edukacyjnych, placówkach medycznych, obiektach hotelowych, restauracjach i wielu innych miejscach.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium